Новини

       21 січня в Житомирському медичному інституті було проведено відкритий виховний захід на тему «Звички нашого життя», який проходив в online-форматі. Участь у заході взяли студенти 301- 302 груп відділення "Сестринська справа та профілактична стоматологія" спеціальності 221 “Стоматологія” освітньо - професійної програми “Стоматологія ортопедична”. Захід підготувала куратор Пірожкова І.О.
       Будь-яка людина має безліч різноманітних звичок. Одні з них вважаються позитивними, бажаними, інші, навпаки, – негативними, шкідливими. Звички стосуються поведінки людини в різних сферах: у праці, на відпочинку, у повсякденному житті. Але, коли говорять про шкідливі звички, мають на увазі ті, що впливають на здоров'я людини. Таких звичок, як правило, виокремлюється три: паління, пияцтво і наркоманія. Звички з'являються в ході звикання людини до певних дій, вчинків та поступово стають фізіологічною потребою організму. Майбутні медичні працівники мають усвідомлювати руйнівну дію шкідливих звичок – паління, пияцтва, наркоманії – на організм людини.
       Тож метою виховного заходу було розширити рівень поінформованості з проблем, пов׳язаних із вживанням наркотиків, з׳ясувати найбільш поширені причини їхнього вживання, вплив на організм і соціальні наслідки згубної пристрасті; сформувати прагнення протидіяти вживанню хімічних речовин, займати активну життєву позицію.
       Виховний захід розпочався зі вступного слова куратора, студенти брали участь у мінівікторинах, іграх, дискутували. Активну участь брали гості заходу, представники адміністрації Боримська Л.В., Косенко В.М.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]