Новини

Уже багато років поспіль студенти та співробітники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради беруть активну участь у волонтерському русі безоплатного донорства...

15-16 червня 2018 року представники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради: начальник навчально-методичного відділу Ліщук І.І. та асистент кафедри «Лабораторна діагностика» Зілінська М.С. взяли участь в Єврорегіональному семінарі «Форум медичних послуг», що проходив у місті Устронь (Польща)..

13 червня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника..

10 червня в межах святкування Дня медичного працівника співробітники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради здійснили подорож мальовничими місцями України: відвідали славетне місто Рівне..

7 червня на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися Педагогічні читання на тему «Медіаосвіта в сучасному освітньому просторі»..

24 травня на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулася робоча зустріч керівництва навчального закладу з представником медичного центру НСР (м. Познань, Польща) Томашем Крушинським..

23 травня в Житомирському медичному інституті було проведено конкурс «Кращий знавець основ медсестринства – 2018»..

23 травня в Житомирському медичному інституті викладач світової літератури Степанюк Т.М. провела відкрите заняття на тему «Медицина в житті і творчості М.О.Булгакова»..

17-22 травня 2018 року на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» відбувся ІІ Міжнародний науково-практичний медичний форум «Медицина України – європейський вибір»..

7 травня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулася робоча зустріч керівництва навчального закладу з директором управління неінвестиційних проектів адміністрації м. Люблін (Республіка Польща) К. Лонткою та директором Люблінської нейропсихіатричної лікарні П. Дрехером..

2 травня 2018 р. в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулося чергове засідання студентського наукового товариства кафедри «Лабораторна діагностика»..

З 23 по 26 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» тривав тиждень циклової комісії педіатрії..

26 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулася науково-практична студентська конференція «Актуальні питання патології щитоподібної залози у практиці внутрішньої медицини»..

23-25 квітня 2018 року на базі ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет" імені І.Я.Горбачевського відбувся XXII Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених..

25 квітня відбулася студентська науково-практична конференція під девізом «Соціальна та економічна ефективність заходів удосконалення умов та охорони праці», присвячена Всесвітньому Дню охорони праці..

24 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулося традиційне свято молодості, таланту та спортивного завзяття – «Весняні грації - 2018»..

18-20 квітня 2018 року на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова (м. Вінниця) відбулась XV Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених «Перший крок в науку – 2018»..

19 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбувся щорічний конкурс дівочої вроди і грації «Королева Житомирського медичного інституту – 2018»..

17 квітня 2018 року на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка за ініціативи Міністерства освіти і науки України було проведено семінар на тему «Документування іноземних студентів та абітурієнтів: сучасні виклики, законодавство, досвід»..

З 16 по 19 квітня 2018 р. в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися заходи в межах тижня кафедри «Лабораторна діагностика»..

Шановні студенти! Запрошуємо вас до участі у роботі засідання студентського наукового товариства. Засідання відбудеться 24.04.2018 року Вчена рада о 13:30.

ОГОЛОШЕННЯ! До уваги студентів 702 групи Сестринська справа (магістр) та наукових керівників! 24.04.2018 року о 15.00 в ауд.№ 13 відбудеться Засідання кафедри «Сестринська справа» стосовно захисту магістерських робіт..

12 квітня на базі Житомирського державного технологічного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів «Актуальні напрямки досліджень молодих учених в іншомовному просторі»..

У період з 10 по 13 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися заходи в межах тижня циклової комісії терапевтичних дисциплін, об’єднані гаслом «Здоров’я для всіх» відповідно до рекомендацій ВООЗ на 2018 рік..

12 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради було проведено відкритий виховний захід на тему «Вечорниці-жартівниці»..

21 березня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулася регіональна студентська науково-практична конференція на тему «Вплив зайвої ваги на здоров’я людини. Комплексний підхід до вирішення проблеми»..

21.03.2018 року на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів за спеціальністю «Медсестринство»..

19 березня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулося відкрите навчально-тренувальне заняття з фізичного виховання на тему «Загальна фізична підготовка засобами спортивної аеробіки та атлетичної гімнастики»..

16 березня 2018 року в межах ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» та VII Міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» (м. Київ) представники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради зініціювали та провели педагогічний коучинг на тему «Управління якістю освітньої діяльності в процесі професійної підготовки медичних спеціалістів»..

Студентка 702 групи відділення магістратури Петраченко Вероніка вийшла у другий тур Всекраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Медицина»..

Щороку в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради за ініціативи ради студентського самоврядування та профкому студентів проводяться волонтерські акції..

16-18 березня 2018 року в м. Києві за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України відбулася ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» та VII Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»..

13 березня в Житомирському медичному інституті відбулося відкрите практичне заняття з латинської мови на тему «Основи латинської фонетики»..

Традиційно на початку березня студенти КВНЗ «Житомирський медичний інститут» вшановують пам’ять видатного українського митця – Тараса Григоровича Шевченка..

2 березня в Житомирському медичному інституті викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін Ващенко Алла Олександрівна провела відкрите практичне заняття з математики на тему «Теорема про три перпендикуляри»..

В період з 25 лютого 2018 року по 03 березня 2018 року відбулося грантове стажування проректора з навчальної роботи Гордійчук Світлани Вікторівни та завідувача навчально-методичної лабораторії Шигонської Наталі Вікторівни за напрямом «Staff Mobility for Teaching»...

1 березня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулося відкрите засідання хірургічного гуртка на тему «Травми грудної клітки». Підготував та провів гурткове заняття викладач хірургічних дисциплін М.Г. Шкварок, а його учасниками стали студенти 402 групи відділення «Лікувальна справа»..

1 березня студенти першого курсу відділення «Лікувальна справа» та викладачі навчального закладу Кірячок М.В. і Кирпонос О.О. стали гостями непересічного заходу, що відбувся в ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка напередодні 204-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка..

1 березня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулася звітно-виборча конференція за участю студентського активу інституту..

27 лютого на базі Житомирського медичного інституту викладачем зуботехнічних дисциплін Бородько С. Л. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Техніка виготовлення щелепно-лицьових конструкцій»..

23 лютого в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради було проведено відкритий виховний захід на тему «Лагідний убивця – гепатит С»..

21 лютого на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради було проведено обласне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін закладів вищої освіти І-ІІ р.а. міста Житомира та Житомирської області..

30 січня 2018 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбувся випуск молодших спеціалістів спеціальності «Акушерська справа»

11.01.2018 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР відбулись Педагогічні читання на тему «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу»...

До уваги студентів! ОГОЛОШЕННЯ

Президент Асоціації медичних сестер та акушерок Словаччини Івета Лазорова представляє співробітництво з провідним закладом медсестринств

27 грудня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулися урочистості, присвячені прийдешнім новорічним святам..

З 6 по 20 грудня за ініціативи керівництва інституту в навчальному закладі проходила благодійна акція «Здай кров – подаруй надію»..

8 грудня на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулась науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи»..

7 грудня 2017 року на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулося обласне методичне об’єднання викладачів біології, хімії та екології..

З 27 листопада по 11 грудня 2017 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради проходили Дні кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін. Програма звітних заходів була насиченою, різноманітною та охопила всі напрямки роботи кафедри..

5 грудня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулась регіональна олімпіада з офтальмології між студентами IV курсу спеціальності «Лікувальна справа»..

5 грудня 2017р. у КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбувся відкритий виховний захід на тему «Знати сьогодні, щоб жити завтра»..

30 листопада 2017 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради був проведений відкритий регіональний захід – бінарний брейн-ринг з інфектології..

29 листопада 2017 р. у КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулася ІІІ міжвузівська студентська науково-практична конференція «Професійні мовні компетенції сучасного фахівця»..

29 листопада у КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбувся Гала-концерт переможців конкурсу студентської творчості «Дебют першокурсника»..

23 листопада представники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР взяли участь у міському інформаційно-просвітницькому заході – ярмарок професій «Студмістечко-2017»..

21 листопада у стінах гуртожитку Житомирського медичного інституту відбулося традиційне свято студентської творчості – «Ярмарок талантів»..

21 листопада 2017 року студенти КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР взяли участь у ХІІ Відкритому фестивалі студентської творчості «Листопад-fest – 2017»..

16 листопада 2017 року в навчальному закладі відбулися урочистості, присвячені важливій події, що стала особливою для Житомирщини та медичної громади області. Згідно рішення ХІІІ сесії Житомирської обласної ради № 824 від 2 листопада 2017 року на базі Житомирського інституту медсестринства створено заклад нового типу – Комунальний вищий навчальний заклад «Житомирський медичний інститут»..

11 листопада 2017 року представники Житомирського медичного інституту вперше взяли участь у Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі мистецтв «Мистецтва обрії безкраї»..

9 листопада викладачі Житомирського медичного інституту відвідали ЗОШ №17 з лекцією для учнів 10-11 класів про догляд за ротовою порожниною та особливості харчування підлітків. ..

9 листопада на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулася зустріч студентів і випускників навчального закладу з представниками госпіталю МНН міста Ганновер (Німеччина)..

8 листопада на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін вищих медичних навчальних закладів І-ІІ р.а. області..

1 та 2 листопада в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулося традиційне свято творчості – «Дебют першокурсника»..

1 листопада в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулися Пироговські студентські читання..

З 23 по 27 жовтня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено ряд заходів у контексті тижня відділення «Акушерська справа» й циклової комісії акушерства та гінекології..

19-20 жовтня 2017 року в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради згідно державного Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України відбулась VIII Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи»..

12 жовтня студенти КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» та художні керівники навчального закладу Ірина Кочук-Охман і Анастасія Петриченко взяли участь в інформаційно-просвітницькому музично-мистецькому соціальному концерті..

Уже багато років поспіль начальник навчально-методичного відділу Житомирського інституту медсестринства І.І. Ліщук ініціює та підтримує волонтерський рух добровільного донорства крові серед студентства та колег..

3 жовтня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулося спільне розширене засідання обласної Координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти..

Нещодавно представники інституту взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Україна – понад усе!» (м. Київ)..

29 вересня відбулася екскурсія студентів 101 і 102 групи відділення «Сестринська справа» (освітнього ступеню бакалавр) та 101 групи відділення «Лабораторна діагностика» до столиці нашої держави – Києва..

28 вересня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулись урочистості з нагоди Дня працівника освіти..

1 вересня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти нового поповнення інституту..

29 серпня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулася науково-практична конференція на тему: «Роль спеціалістів медсестринства в своєчасному наданні медичної допомоги пацієнтам з гострим коронарним синдромом»..

До відому студентів нового набору! Урочистості з нагоди посвяти у студенти відбудуться 01.09.2017р. о 10.0

29 червня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради в урочистій обстановці випускники отримали дипломи про здобуття освіти ..

20 червня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відповідно до процедури, визначеної Законом України «Про вищу освіту», відбулися вибори ректора інституту..

20 червня 2017 року о 9.00 розпочато вибори на посаду ректора Комунального вищого навчального закладу "Житомирський інститут медсестринства".>

19-20 червня на базі ВНЗ Київський медичний коледж імені П.І. Гаврося відбувся ХІХ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності студентів медичних училищ та коледжів «Ескулап»..

14 червня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» панував піднесений святковий настрій, адже цього дня в навчальному закладі відбулися урочистості до Дня медичного працівника..

8-9 червня 2017 року в м. Полтава відбувся ХІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед студентів випускних курсів медичних навчальних закладів України за спеціальністю «Стоматологія ортопедична»..

8 червня 2017 року працівники бібліотеки інституту провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» зі світової літератури серед студентів першого курсу відділення «Лікувальна справа»...

8 червня 2017 р. у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся конкурс «Патофізіологія», метою проведення якого було прагнення засобами нестандартних завдань і творчих вправ поглибити та систематизувати знання студентів..

01.06.2017 в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулась офіційна зустріч адміністрації навчального закладу з представниками клініки «Світ здоров’я» (Словаччина)..

1 червня 2017 року в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено конкурс фахової майстерності «Кращий знавець основ медсестринства»..

31.05.2017 працівники бібліотеки провели цікавий та пізнавальний захід «Шлях книги до читача» зі студентами І курсу відділення «Лікувальна справа»..

27 травня 2017 року в м. Житомир на території парку «Замкова гора» відбувся профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Місто професій»..

Важливим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» є науково-дослідна робота майбутніх медиків..

З нагоди проведення «Дня вишиванки» 18 травня студенти та педагоги, вихователь гуртожитку КВНЗ «Житомирського інституту медсестринства» Житомирської обласної ради долучилися до патріотичної акції..

16.05.2017 до КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради на чолі з начальником відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації Житомирської області Сташенко Г.Ф., завітали директори шкіл Черняхівського району..

12 травня 2017 р., у Всесвітній день медичної сестри, в залі засідань вченої ради КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулося спільне розширене засідання круглого столу «Від ступеневої медсестринської освіти – до професіоналізму»..

10 травня 2017 р. в Конгрес-центрі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відділенням післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів проведено літературно-музичне свято «Моя професія – медсестра»..

4 травня на фасаді КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради було відкрито меморіальну дошку випускнику навчального закладу – командиру роти 95-ї ОАЕМБР Артурові Пушанку, який героїчно загинув під час виконання службового обов’язку в зоні АТО 19 липня 2014 року..

27 квітня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся щорічний конкурс жіночої вроди і грації «Королева Житомирського інституту медсестринства – 2017»..

25 квітня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулося традиційне свято молодості, таланту та спортивного завзяття – «Весняні грації - 2017»..

20 квітня в межах тижня психологічної служби в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся неординарний захід: зустріч працівників навчального закладу в «Поетичній вітальні» – просторі почуттів і таланту..

19. 04. 2017 у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради викладачами Мельник Анною Олександрівною та Кирпонос Ольгою Олександрівною було проведено відкрите бінарне заняття з української мови та літератури на тему «Ліна Костенко. Історичний роман у віршах «Маруся Чурай»: проблематика та мовне багатство»..

До Великодніх свят у гуртожитку Житомирського інституту медсестринства відбувся відкритий захід «Хресна дорога Ісуса Христа»..

12 квітня 2017 року в Житомирському державному технологічному університеті відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів «Актуальні напрями досліджень молодих учених в іншомовному просторі»..

5-7 квітня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбувся тренінг Благодійного фонду Порошенка в рамках Соціальної програми Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати»..

5 квітня в Житомирському інституті медсестринства відбулась зустріч студентів навчального закладу з представниками громадської організації «Аутизм-ЖИТОМИР»..

30 березня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася зустріч співробітників та студентства навчального закладу з представниками Житомирської обласної ради..

30 березня в Житомирському інституті медсестринства в рамках ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» відбувся відкритий студентський молодіжний інформаційний форум «Я хочу бачити життя»..

29 березня 2017 року на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено регіональну науково-практичну конференцію «Естетика в стоматології»..

25 березня 2017 р. відбулася екскурсія студентів і викладачів кафедри природничих та суспільно-гуманітарних дисциплін до мальовничого міста Києва..

22.03.2017 року на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів I-II рівнів акредитації за спеціальністю «Сестринська справа»..

21 березня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася щорічна регіональна наукова студентська конференція «Актуальні питання клінічної медицини»..

Житомирська обласна рада оголошує конкурс на зайняття посади ректора комунального вищого навчального закладу "Житомирський інститут медсестринства" Житомирської обласної ради..

23 березня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулося виїзне засідання Колегії Міністерства молоді та спорту України за участі міністра молоді та спроту Ігора Жданова..

16-18 березня 2017 року в м. Києві відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»..

16 березня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» модераторами всесвітньої благодійної організації АСЕТ, що пропагує здоровий спосіб життя серед дітей та молоді, було проведено інформаційно-просвітницький відеотренінг «Твоє здоров’я – твоє майбутнє»..

14 березня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася студентська науково-дослідна конференція «Сучасні погляди на роль та значення санітарно-протиепідемічного режиму в роботі стоматологічних закладів різних форм власності»..

Весняний настрій та позитивні емоції панували 7 березня в Житомирському інституті медсестринства, адже цього дня в навчальному закладі відбулися традиційні урочистості до Міжнародного жіночого дня – свята жіноцтва, краси, ніжності та весни...

4 березня 2017 року на базі Житомирського інституту медсестринства відбувся ХVІІ Міжнародний фестиваль арт-терапії «АРТ-ПРАКТИК»...

2 березня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася звітно-виборча конференція, метою якої було оголошення доповіді про підсумки роботи за звітний період...

1 березня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулася зустріч, присвячена проблемі донорства крові в Україні...

"Європа починається з тебе!" Саме під таким девізом 28 лютого викладачі Г. В. Федорець і Л. М. Баранова провели відкрите бінарне заняття з дисциплін «Географія» та «Українська мова» на тему «Власні назви в географії країн Європи, їх правопис»...

28 лютого в нашому інституті викладачем стоматологічних дисциплін В. М. Цівко було проведено відкриту виховну годину на актуальну тему «Евтаназія...

27 лютого на відділенні «Стоматологія» куратор 101 групи Нагорна Д. М. провела відкриту виховну годину у формі бесіди на тему «Що ми знаємо про етикет?»...

27 лютого на відділенні «Стоматологія» під керівництвом викладачів стоматологічних дисциплін Цівко В. М. та Першко Т. В. відбулося відкрите засідання студентського наукового гуртка на тему «Психічна енергія»...

27 лютого на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» в межах «студентського» туру містами України відбулася спільна зустріч лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі та представників проекту U-Report зі студентами навчального закладу...

22 лютого 2017 року в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася науково-практична конференція студентів відділень «Акушерська справа» та «Сестринська справа»...

17 лютого у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» викладачем Мариною Володимирівною Кірячок було проведено відкрите практичне заняття з української літератури на тему «Література Житомирщини...

Нещодавно з ініціативи адміністрації КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» за участі Ріка Шульца – волонтера організації «Місія в Україну» – на базі навчального закладу створено «English Speaking Club» (англомовний клуб) для студентів і викладачів інституту медсестринства...

8 лютого на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася презентація україномовного видання книги «Школа майбутнього»...

7 лютого викладачем біології Шевчук Іриною Вікторівною було проведено відкрите практичне заняття на тему «Статеве розмноження. Будова статевих клітин»...

7 лютого на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулася спільна зустріч представників Міністерства охорони здоров’я, кураторів Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), а також представників громадської організації «Центр UA»...

Уже протягом п`яти років студенти КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» регулярно беруть участь у благодійних донорський акціях...

31 січня 2017 відбулась робоча зустріч керівництва в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» з представниками Вищої школи наук про здоров’я (Collegium Masoviense – Wyzsza Szkola Nauk o Zdrowi) –м. Жирардув (Республіка Польща)...

23 січня у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся випуск молодших спеціалістів спеціальності «Акушерська справа»...

У конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства 18-19 січня 2017 року була проведена зустріч з практичним психологом, психотерапевтом, засновником проекту «Психологія життя»...

22 грудня у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся святковий передноворічний концерт «Один день з життя лікарні»...

Традиційно, напередодні Дня Святого Миколая, студенти магістратури та бакалаврату інституту проводять благодійні акції...

9 грудня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбувся круглий стіл стосовно внесення змін до Класифікатора професій...

8 грудня на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбувся ІІ (обласний) етап XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика...

7 грудня вперше у Житомирській області відбулася спільна презентація команди U-Report, Громадської організації «ХХІ покоління» та Молодіжного Активу Розвитку Житомирщини...

7 грудня в нашому навчальному закладі відбувся відкритий виховний захід на тему «Житомир – місто, в якому я живу та навчаюсь»...

2 грудня у м. Одеса відбувся всеукраїнський стоматологічний семінар «Нові технології в стоматології»...

1 грудня у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено годину спілкування на тему «Розмова про особисте», присвячену надважливим питанням профілактики небажаної вагітності та переривання вагітності в підлітковому віці...

30 листопада до дня народження видатного хірурга, педагога, батька воєнно-польової хірургії, винахідника гіпсової пов’язки й внутрішньовенного наркозу, основоположника пластичної хірургії і топографічної анатомії Миколи Івановича Пирогова на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулися регіональні «Пироговські читання»...

30 листопада в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулась обласна міжвузівська науково-теоретична конференція «Біологічна роль поверхневих та адсорбційних явищ, їх застосування в медицині»...

З 28 листопада по 8 грудня у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено ряд заходів у контексті тижня циклової комісії хірургічних дисциплін...

25 листопада розпочався обласний етап Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»...

У 2016 році Україна відзначила 150-річчя від дня народження видатного співвітчизника, державного та політичного діяча, історика, літературознавця, одного з лідерів національної науки Михайла Сергійовича Грушевського...

24 листопада на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка...

23-24 листопада студенти КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» взяли участь у ХІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2016»...

До Дня Гідності та Свободи, який щорічно відзначається в Україні 21 листопада, у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся звітний освітньо-виховний захід «Революція Гідності: невідоме про відоме»...

До Дня Гідності і Свободи, який Україна відзначає 21 листопада згідно з Указом Президента України «Про День Гідності та Свободи», у бібліотеці Житомирського інституту медсестринства розгорнуто книжкову експозицію «Я – гідність. Я – віра. Я – гордість. Я– сила»...

20 листопада в приміщенні облмуздрамтеатру відбувся щорічний конкурс жіночої вроди і таланту «Королева студентства-2016»..

17-19 листопада 2016 року у м. Києві в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Національної академії педагогічних наук України відбулася щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016»...

17 листопада у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбувся гала-концерт переможців конкурсу студентської творчості «Дебют першокурсника»...

16 листопада 2016 р. у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулася ІІ міжвузівська студентська науково-практична конференція «Професійні мовні компетенції сучасного фахівця»...

15 листопада відбувся пізнавальний захід – ярмарок професій “Портал успіху-2016”...

11 листопада з робочим візитом Житомир відвідав заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик...

9 листопада у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулися заходи з нагоди відзначення Дня української мови та писемності...

2 і 3 листопада у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулося традиційне свято студентської творчості – «Дебют першокурсника»...

В КВНЗ «Житомирському інституті медсестринства» з 24.10. по 28.10. проходив тиждень відділення «Акушерська справа» та циклової комісії «Акушерства та гінекології»...

25 – 27 жовтня 2016 року відбулася VIII міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та ІV міжнародна виставка «World Edu» в місті Києві...

26.10.16р. для слухачів курсів підвищення кваліфікації відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради проведено інформаційно-просвітницький захід «Обережно: грип!»...

25 жовтня 2016 року в рамках Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті - 2016», що проводився за участю Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, співробітниками КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради був проведений круглий стіл «Теоретико-методичні основи управління якістю освітньої діяльності у вищих медичних навчальних закладах»...

18-20 жовтня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбулася IX Міжнародна виставка LAB ComplEX – головна подія лабораторної індустрії України. ...

В Житомирському інституті медсестринства з нагоди Дня захисника України відбувся вечір-зустріч студентів Житомирського інституту медсестринства з медичними працівниками - учасниками антитерористичної операції «Ангели серед війни»...

14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва відзначається День захисника України...

04.10.2016 р. в Конгрес-центрі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради відбулася відкрита науково-практична конференція на тему: «Роль медичного працівника і громадськості у вирішенні проблем паліативної та хоспісної допомоги»...

З нагоди Дня працівника освіти профспілковий комітет співробітників інституту медсестринства (на чолі з Боримською Л.В.) організував для усіх працівників навчального закладу поїздку до національного парку «Межигір’я»...

У Житомирському інституті медсестринства відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти...

27.09.16р. для слухачів курсів підвищення кваліфікації відділенням післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради проведено інформаційно-просвітницький захід «Крок до здорового серця»...

Житомир нещодавно відзначив 1132 річницю від дня свого заснування. Вже стало доброю традицією...

1 вересня Житомирський інститут медсестринства відзначив День знань...

8 та 9 серпня, Житомирський інститут медсестринства з офіційним візитом відвідали представники Університетської клініки Ганновера (Німеччина): Іріс Меєнбург-Альтвард, Андреас Фльок та Юстина Фльок (дирекція робочої групи «Акціо», м.Ганновер)...

У КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» 30 червня випускники отримали дипломи про здобуття освіти...

Студент 302 групи відділення «Стоматологія ортопедична» Житомирського інституту медсестринства Сергій Бацюн посів почесне І місце у ХІ Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності за спеціальністю «Стоматологія ортопедчина» в номінації «Бюгельні протези»...

4 червня 2016 р. в рамках заходів до Міжнародного дня захисту дітей викладач анатомії Житомирського інституту медсестринства Чернецька Валентина Іларіївна та студенти інституту взяли участь у традиційному інформаційно-просвітницькому соціальному проекті «Житомир, живи здорово!»...

1 червня у Житомирському інституті медсестринства відбулась конкурсна програма для знавців світової літератури «Літературний лабіринт» ...

У травні 2016 року студенти відділення "Стоматологія" Житомирського інституту медсестринства взяли участь в акції, яку ініціювала компанія "Procter & Gamble"...

31 травня 2016 року у вченій раді КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся круглий стіл, на якому студенти спеціальності 6.120101 «Сестринська справа» освітнього ступеня «Бакалавр» презентували свої науково-дослідні роботи...

26-27 травня 2016 року на базі Рівненського державного базового медичного коледжу було проведено Всеукраїнський конкурс професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів України спеціальності «Сестринська справа»....

У КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся конкурс професійної майстерності «Кращий знавець сестринської справи - 2016»...

У КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» з травня місяця відкрився «English club», мета якого є вивчення англійської мови...

З нагоди Дня Європи за активну участь у процесах євроінтеграції у прес-центрі Житомирської міської ради були нагороджені студенти Житомирського інституту медсестринства...

Делегація КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» з офіційним візитом відвідала Вищу школу освіти та терапії (Польща)...

З нагоди Дня вишиванки 19 травня в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся флеш-моб під девізом «Вишиванка – генетичний код»...

16 травня 2016 року у Конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства відбулася науково-пізнавальна конференція студентів напряму підготовки «Лабораторна діагностика» з дисципліни «Медична хімія» на тему: «Біогенні елементи в біологічних рідинах людини та їх визначення в лабораторній діагностиці»...

12-13 травня 2016 року делегація КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» прийняла участь у XIII Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання якості медичної освіти»...

У КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся традиційний конкурс «Творчий портрет молодого викладача – 2016», організований соціально-психологічною службою (Полчанова Г.С., Боримська Л.В.) та методичним підрозділом інституту (Коваленко В.О.)...

27 квітня у м. Києві на базі Європейського університету відбувся XIV Всеукраїнський фестиваль студентської художньої творчості «Весняна хвиля- 2016», у якому успішно взяли участь студенти Житомирського інституту медсестринства...

26.04.2015 року в Житомирському інституті медсестринства було проведено відкритий виховний захід присвячений Міжнародному дню акушерки на тему «МОЄ ПОКЛИКАННЯ-АКУШЕРКА»...

25 квітня 2016 року в Житомирському інституті медсестринства відбулася відкрита виховна година на тему: «Дзвони Чорнобиля», яка приурочена до 30 річниці аварії на Чорнобильській атомній станції...

21 квітня КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» вибрав свою королеву краси. Дванадцять студенток демонстрували свої таланти, красу, граційність та вишуканість...

19 квітня 2016 року в Житомирському інституті медсестринства пройшла наукова студентська конференція «Репродуктивне здоров’я- актуальне питання сьогодення». Висвітлювались теми репродуктивного здоров’я жінки та чоловіка, планування сім’ї , проблеми, які пов’язані з абортами....

Нещодавно команда студенток 104 групи відділення «Сестринська справа» (з мелодійною назвою «Веснянки») взяла участь у міжвузівському брейн-рингу...

В рамках святкування Всеукраїнського дня психолога в Житомирському інституті медсестринства була проведена Декада психологічної служби...

13 квітня 2016 року у конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства пройшла щорічна регіональна наукова студентська конференція «Актуальні питання клінічної медицини»...

У конгрес-центрі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбувся благодійний концерт на підтримку Ольги Дацькової, яка другий рік поспіль бореться з тяжкою онкохворобою...

12 квітня в Житомирському інституті медсестринства відбулася зустріч студентів І - ІІ курсів відділення «Стоматології» з представниками правоохоронних органів за темою «Ні - злочинності у молодіжному середовищі»...

Нещодавно Радою студентського самоврдування КВНЗ "Житомирський інститут медестринства" був проведений благодійний ярмарок...

8 квітня для студентів КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» провів лекцію лікар-месіонер із Хорватії, доктор медицини, хірург Антуан Лісіц...

6-8 квітня 2016 року в місті Чернівці на базі ВДНЗУ « Буковинський державний медичний університет» відбувся ІІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес за участю студентів і молодих учених...

7 квітня в Житомирському інституті медсестринства відбулося традиційне свято краси, молодості, чарівності - конкурс спортивного танцю "Весняні грації 2016", в якому взяли участь 22 команди...

25 березня 2016 року представники студентського самоврядування інституту медсестринства відвідали дитячий будинок «Сонячний дім»...

23.03.2016 року на базі Житомирського інституту медсестринства відбувся щорічний регіональний конкурс професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів I-II рівнів акредитації за спеціальністю «Сестринська справа»...

23 березня 2016 року за ініціативи керівництва Житомирського інституту медсестринства було проведено регіональну олімпіаду з біології...

У Житомирському інституті медсестринства нещодавно відбулись чергові вибори на посаду Голови Ради студентського самоврядування...

18 березня у стінах Житомирського інституту медсестринства пройшла презентація збірки «Душа. Творчість. Слово»...

18 березня 2016 року на базі Житомирського інституту медсестринства проведено методичне об’єднання керівників бібліотек вищих навчальних закладів Житомирської області...

17 березня 2016 року на VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» комунальний вищий навчальний заклад «Житомирський інститут медсестринства» нагороджений золотою медаллю та дипломом у номінації «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки»...

Житомирський інститут медсестринства відвідали з робочим візитом директор та заступник німецької міжнародної компанії «Аction» Юстина та Андре Флюк...

Яворський Павло Вацлавович, проректор з практичної роботи, доцент кафедри «Сестринська справа» Житомирського інституту медсестринства, доктор медичних наук, має честь бути присутнім серед імен вчених, які по праву стали національною гордістю держави, у книзі «Науковці України — еліта держави. Том IV»...

16 лютого 2016 р. в Конгрес-центрі відбувся інформаційно-просвітницький виховний захід «Наслідки ризикованих форм поведінки»...

11 лютого 2016 року в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулося засідання робочої групи з питань створення стандартів вищої освіти.

З 25 по 28 січня Житомирський інститут медсестринства приймав делегацію представників Вищої Школи Агробізнесу в Ломже (Республіка Польща).

Делегація Житомирського інституту медсестринства відвідала Тернопільський державного медичний університету імені І.Горбачевського, де взяла участь у тижневій програмі (18 – 22 січня 2016 року) навчальних тренінгів, воркшопів, майстер-класів від провідних психіатрів та психологів України в рамках проекту щодо впровадження елективного курсу з посттравматичного стресового розладу.

Актуальність надання екстреної та невідкладної медичної і домедичної допомоги, в тому числі в умовах бойових дій, вимагає від громадян певного рівня знань та навичок. Надавати першу допомогу потерпілому має вміти кожна людина, яка опинилася поряд з постраждалим...

До уваги студентів! За посиланням Ви можете завантажити графік видачі підручників

Цьогорічний Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Ліра Гіппократа» серед студентів-медиків та працівників закладів охорони здоров’я, який проходив у грудні-місяці в м.Києві, приніс представникам Житомирського інституту медсестринства нові перемоги...

Комунальний вищий навчальний заклад «Житомирський інститут медсестринства» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри « Лабораторна діагностика»...

2 грудня Житомирський інститут медсестринства гостинно відчинив двері, запрошуючи випускників відділення «Стоматологія» у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на зимові дні, у коридорах закладу можна було зігрітися усмішками, жартами та спогадами про інститутські роки колишніх випусків...

1 грудня 2015 року в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася науково-практична конференція «Роль медичного працівника і громадськості у попередженні ВІЛ / СНІДу серед населення області», приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, для слухачів курсів підвищення кваліфікації відділення післядипломної освіти та студентів КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства»...

Напередодні 2016 року, а саме року англійської мови в Україні, 27 листопада за ініціативи КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася І Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Професійні мовні компетенції сучасного фахівця»...

26 листопада 2015 року відбулася нарада керівників навчальних закладів присвячена питанням сучасної підготовки медичних сестер, фельдшерів та фармацевтів і лаборантів...

25 листопада 2015 року в Житомирському інституті медсестринства було проведено регіональне методичне об’єднання викладачів терапевтичних дисциплін та сестринської справи на тему «Впровадження інноваційних освітніх технологій при викладанні клінічних дисциплін»...

На традиційному конкурсі «Дебют першокурсника» студенти нового набору дивували своїми талантами...

День студента в Житомирському інституті медсестринства був відзначений особливо: Рада студентського самоврядування інституту організувала в молодіжному центрі «Альтаїр» вечірку «Стиляги»...

З 12 по 14 листопада 2015 року інститут медсестринства взяв участь у 28-й Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2015»...

11 листопада 2015 року викладачами циклової комісії спеціальних дисциплін проведено дві регіональні науково-теоретичні конференції для слухачів курсів підвищення кваліфікації відділення післядипломної освіти та студентів КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства»...

Щорічно 9 листопада (день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця) у нашій країні відзначається День української писемності та мови...

В Житомирському інституті медсестринства у період з 2 по 5 листопада проводився тиждень циклової комісії хірургічних дисциплін...

29 жовтня у Будівельному колежді Житомирського національного агроекологічного університету в рамках VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка відбувся обласний етап конкурсу...

18 жовтня у Житомирському обласному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувся щорічний міжвузівський конкурс краси «Королева студентства – 2015»...

У відповідності до затвердженого Міністром охорони здоров’я України і Президентом НАМН України «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій і пленумів, які проводяться у 2015 році, 15-16 жовтня 2015 року в КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи»...

15 жовтня в спортивній залі Житомирського інституту медсестринства відбулись змагання з армрестлінгу, присвячені Дню захисника України...

Житомирський інститут медсестринства запрошує на курси підготовки до ЗНО...

31 серпня в Житомирському інституті медсестринства відбулись урочистості з нагоди Дня знань...

Розміщено тимчасовий розклад занять...

10 липня Житомирський інститут медсестринства розпочав прийом документів від абітурієнтів для підготовки молодших медичних спеціалістів, бакалаврів та магістрів у галузі знань «Медицина»...

25 червня 2015 року в конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства відбувся публічний захист магістерських робіт зі спеціальності 8.12010006 «Сестринська справа»...

18 червня 2015 року з робочою поїздкою Житомир відвідав Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі...

18 червня в Житомирському інституті медсестринства відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника...

Працівники Житомирського інституту медсестринства вибороли перемогу на І Всеукраїнському відкритому мистецькому турнірі «Світ чудес Полісся», який проходив 14 червня у м.Черняхові...

10 червня 2015 року в Житомирському інституті медсестринства вперше на відділенні «Сестринська справа» серед студентів ІІ курсу викладачами сестринських дисциплін Горбач Л.М. та Ковальчук Т.Ю. було підготовлено і проведено конкурс фахової майстерності «Кращий знавець основ медсестринства – 2015»...

З нагоди Дня Перемоги протягом місяця в Житомирському інституті медсестринства проведено тематичні виховні години, екскурсії, виставки, перегляд історичних фільмів тощо. Завершальним акордом відзначення цього важливого для нашого народу свята став театралізований концерт «Ми з майбутнього: перемога одна на двох»....

28 травня 2015 року на базі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» було проведено засідання обласного методоб'єднання заступників директорів з навчальної роботи та заступників директорів з гуманітарної освіти та виховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на тему: «Співпраця методичної та психологічної служб щодо управління діяльностю викладачів»...

Науково-практична конференція з міжнародною участю «ВИЩА ОСВІТА В МЕДСЕСТРИНСТВІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ» 15-16 жовтня 2015 року м. Житомир.

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. З цієї нагоди напередодні відбулась зустріч керівництва області з першокурсниками з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування...

День працівника освіти в Житомирському інституті медсестринства був відзначений двома яскравими подіями...

28 вересня 2015року в залі засідань вченої ради інституту відбулась подіумна дискусія до Всесвітнього дня контрацепції, в якій взяли участь студенти бакалаврату та магістратури навчального закладу...

22 вересня 2015 р. в Конгрес-центрі КВНЗ «Житомирського інституту медсестринства» відбулось спільне розширене засідання обласної Координаційної ради з питань безперервної післядипломної освіти практикуючих медсестер...

12-13 вересня наше рідне місто святкувало 1131 річницю від дня свого заснування...

Сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]